Kontakt

Bemo Motors

LOKALIZACJA

Salon:
al. Krakowska 169
02-180 Warszawa
Tel.: +48 22 574 22 00
e-mail:
Bemo@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-19:00
sobota: 10:00-14:00

Serwis:
al. Krakowska 169
02-180 Warszawa
Tel.: +48 22 574 22 00
e-mail:
Serwis.Bemo@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-19.00
sobota: 9:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Bemo Motors Sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawa al. Krakowska 169. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Numer alarmowy

Numer Alarmowy

Numer alarmowy na wypadek AWARII dla Klientów Serwisu - od poniedziałku do soboty w godzinach od 19:00 do 7:00 w soboty od godziny 14:00 do poniedziałku do godziny 7:00

telefon
+48 665 388 433

e-mail
serwis.bemo@mazda-dealer.pl

Banasik

Bartłomiej Banasiak

Doradca Handlowy

telefon
663 883 400

e-mail
bartlomiej.banasiak@bemo-motors.pl

Lorenc

Mateusz Lorenc

Doradca Handlowy

telefon
506 243 126

e-mail
mateusz.lorenc@bemo-motors.pl

Krzysztof weso owski

Krzysztof Dąbrowski

Doradca Handlowy

telefon
515 758 287

e-mail
krzysztof.dabrowski@bemo-motors.pl

Kaczmarczyk

Karol Kaczmarczyk

Doradca Handlowy

telefon
504 878 729

e-mail
karol.kaczmarczyk@bemo-motors.pl

Muszynski

Michał Muszyński

Szef Sprzedaży Mazda

telefon
510 895 461

e-mail
michal.muszynski@bemo-motors.pl

Sebastian wesolowski

Sebastian Wesołowski

Doradca Handlowy

telefon
697 900 276

e-mail
sebastian.wesolowski@bemo-motors.pl

Osiak

Damian Osiak

Doradca Handlowy

telefon
506 242 957

e-mail
damian.osiak@bemo-motors.pl

Krzeszlak

Piotr Krzeszlak

Doradca serwisowy

telefon
512 892 629

e-mail
piotr.krzeszlak@bemo-motors.pl

First

Artur First

Doradca Serwisu Mechanicznego

telefon
697 900 289

e-mail
artur.first@bemo-motors.pl

Sarnowski

Leszek Sarnowski

Doradca Serwisu Mechanicznego

telefon
502 810 871

e-mail
leszek.sarnowski@bemo-motors.pl

Dudzi ski

Paweł Dudziński

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

telefon
693 220 721

e-mail
pawel.dudzinski@bemo-motors.pl

Dawid majka 1

Dawid Majka

Doradca serwisowy

telefon
518 651 234

e-mail
dawid.majka@bemo-motors.pl

Motelski2

Konrad Motelski

Szef Serwisu - Doradca Klienta Business

telefon
609 720 444

e-mail
konrad.motelski@bemo-motors.pl

Pszcz  kowski

Michał Pszczółkowski

Kierownik Działu Części

telefon
609 470 433

e-mail
michal.pszczolkowski@bemo-motors.pl

Cielas

Mateusz Cielas

Doradca Działu Części

telefon
22 57 42 206

e-mail
mateusz.cielas@bemo-motors.pl

Michał Kędzierski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

telefon
501 077 635

e-mail
michal.kedzierski@bemo-motors.pl

Artur czamarski

Artur Czamarski

Szef Sprzedaży Działu Samochodów Używanych

telefon
698 006 965

e-mail
artur.czamarski@bemo-motors.pl

Piotr majchrzyk

Piotr Majchrzyk

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

telefon
510 895 291

e-mail
piotr.majchrzyk@bemo-motors.pl

Ewa pycek2

Ewa Pycek

Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń

telefon
609 720 471

e-mail
ewa.pycek@bemo-motors.pl

Marcin Gierszewski

Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń

telefon
510 895 260

e-mail
marcin.gierszewski@bemo-motors.pl

Peilak

Łukasz Pielak

Key Account Manager Mazda Business

telefon
609 720 526

e-mail
lukasz.pielak@bemo-motors.pl


Mapa dojazdu do salonu